Strony zagraniczne:
Beton i zaprawy
Domieszki do betonu i zapraw
Powierzchniowa pielęgnacja
Powłoki elewacyjne dyspersyjne i mineralne, farby malarskie
Budowa - Basen - Weterynaria
Farby malarskie, preparaty gruntujące, ochrona drewna, likwidacja pleśni

Login Form

Szukaj

Zaloguj

Kontakt

STACHEMA Polska sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 49
21-040 Świdnik

tel. +48 81 745 46 60
fax +48 81 745-46-61
E-mail:zamowienia[at]stachema.pl

RODO

Klauzula Informacyjna

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Stachema Polska sp. z o.o. z siedzibą w Świdniku przy ul. Żwirki i Wigury 49 , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000316345, NIP 7123144898, Regon 060416076, 

2) Z Administratorem danych osobowych można kontaktować się:

• listownie na adres: Stachema Polska sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 49, 21-040 Świdnik

  • przez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3) Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (,,RODO”), tj. w ramach prawnie uzasadnionego interesu Stachema Polska sp. z o.o., jakim jest prowadzenie marketingu bezpośredniego własnych usług i produktów, a także na podstawie przepisów prawa krajowego w zakresie ochrony danych osobowych.

4) Przetwarzanie Państwa danych osobowych może zostać powierzone podmiotom obsługującym wysyłkę komunikacji marketingowej, np. operatorom platform mailingowych, kurierom.

5) Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania łączącego Państwa ze Stachema Polska sp. z o.o. stosunku prawnego oraz jego rozliczenia.

6) Przysługuje Państwu prawo żądania od administratora dostępu do dotyczących Państwa  danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

 

7) Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych oraz do przeniesienia danych. W przypadku żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych – w zależności od zakresu zgłoszonego żądania – dalsze otrzymywanie ofert produktów i usług ze Stachema Polska sp. z o.o. może się okazać niemożliwe.

 

8) Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

 

Podanie przez Państwa danych osobowych do celów marketingowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia nam kierowanie do Państwa  ofert usług Stachema Polska
sp.  z o.o.